כללי

Preface First

This is a debugging block

Preface Second

This is a debugging block

Preface Third

This is a debugging block

תוכן

This is a debugging block

מעבדות ומכוני מחקר

 

מרכז אדמונד י. ספרא לביואינפורמטיקה

מרכז אדמונד י. ספרא לביואינפורמטיקה מהווה מסגרת גג ליותר מ-130 חוקרים ב- 29 קבוצות מחקר ממדעי המחשב, מדעי החיים, רפואה, פיזיקה, סטטיסטיקה, מתמטיקה והנדסה. חזון המרכז הינו לשמר ולחזק את המובילות הבינלאומית של אוניברסיטת תל אביב בתחום הביואינפורמטיקה, באמצעות גיוס אנשי סגל חדשים, פיתוח ההוראה והמחקר הביואינפורמטי, וחיזוק שיתופי פעולה ביו-רפואיים בישראל.

 

נכון לסוף 2015, כעשור מאז הוקם המרכז, המרכז סייע בגיוס עשרה חוקרים חדשים בתחום הביואינפורמטיקה לאוניברסיטה והוא מעניק תמיכה למספר הולך וגדל של תלמידי מחקר. כ- 290 עבודות של מלגאי המרכז פורסמו בעיתונות המדעית. שלושה עשר סטודנטים לשעבר במרכז קיבלו משרות אקדמיות באוניברסיטאות בארץ ובעולם. על פי דרוג אקדמי של מיקרוסופט, אוניברסיטת תל אביב ניצבת במקום ה- 11 בעולם בביואינפורמטיקה ובמקום הראשון מבין האוניברסיטאות מחוץ לארה"ב בתחום זה.

 

 

I-CORE - מרכז המצוינות בחקר אלגוריתמים

מרכז המצוינות לחקר אלגוריתמים יבצע מחקר יסודי בעיצוב אלגוריתמים ובתת תחומים משיקים אחרים. אחת התרומות הגדולות של המרכז תהיה בקליטה של חברי סגל מן המעלה הראשונה באחד משלושת המוסדות השותפים במרכז בישראל. חשיבות נוספת למרכז תבוא לידי ביטוי בהכשרת דור חדש של סטודנטים בעלי יכולות אקדמיות גבוהות במיוחד: העובדה שהתנסו בביצוע מחקר אקדמי מעמיק יתרום רבות לאופן הפעולה של הסטודנטים שיפנו לאחר הלימודים לעבודה בתעשייה בישראל. כמו כן, בליבו של מרכז המצוינות יעמדו מפגשים עם חברי סגל וסטודנטים ממוסדות אקדמיים שונים בחו"ל, כשהמטרה העומדת לנגד עינינו היא חיזוק מעמד המחקר האקדמי בתחום מדעי המחשב (ובייחוד בנושא חקר האלגוריתמים) בישראל.

 

 

מכון צ'ק-פוינט לאבטחת מידע

מכון צ'ק  פוינט לאבטחת מידע הוקם על מנת לקדם את המחקר של תחום המידע ואבטחת המחשוב על כל רבדיו.

 

המכון עוסק במחקר הן בתחום אבטחת המידע והן במחקר מעמיק בתחומים קרובים.

 

המכון הציב לעצמו כיעד את שיתוף הפעולה בין האקדמיה לתעשיה בשאיפה למחקר מקיף ופורה.

 

 

קרן בלווטניק


קרן בלווטניק נוסדה לפני שלוש שנים בתרומתו הנדיבה של לן בלווטניק. עם פתיחת השנה הרביעית הקרן ממשיכה לתמוך בחברי סגל חדשים, במימון מלגות בתר דוקטורנטים, דוקטורנטים וסטודנטים לתואר השני.
תמיכת הקרן מאפשרת את הישגיהם המרשימים במחקר האקדמי של הסטודנטים בהצגתם בכתבי עת ובכנסים בינלאומיים מובילים.


 

Research Laboratories

 

 

Institutes, Centers & Projects

 

Postscript First

This is a debugging block

Postscript Second

This is a debugging block

Postscript Third

This is a debugging block

Postscript Fourth

This is a debugging block